RICHARD NOWAK

photography

RICHARD NOWAK

photography

PHOTO&ADVERTISING STUDIO – POSELSTVÍ V OBRAZECH

Dominance zraku a pocitu v případě reklamní fotografie je nezpochybnitelná. Vize, kterou přináší obraz, jeho tóny, sytost, odstíny, síla barev, to vše směruje vnímání. Efekt fotografie tak sebou nese nejen pohled, ale i názor a poslání, které je určeno konkrétnímu příjemci.

RICHARD NOWAK PHOTO&ADVERTISING STUDIO *1999 profesionální fotografické služby a dlouholeté zkušenosti v oblasti reklamní a užité fotografie.
Realizujeme reklamní vizuály, kalendáře, módní snímky, oděvní katalogy, ale i produktové a technické fotografie, fotografie interiérů a mnohé další. Společným rysem každé realizované práce je maximální důraz na kvalitu a preciznost.

Zachytit okamžik natrvalo, vyvolat touhu a nadšení, to vše je prioritou charismatické kreativní fotografie. Jediný pohled na kvalitní fotografii dokáže vyvolat doslova magnetickou přitažlivost a zaručí investici v podobě zamyšlení i dokonalého zapamatování příjemcem.
Nechte se unášet barvami, světlem a stíny znázorněných myšlenek.

Kvalita a dokonalost našich fotografií dokládá množství spokojených klientů z řad celebrit i renomovaných magazínů a časopisů. Fotografujeme nejen osoby showbusinessu, ale pracujeme pro malé i velké firmy, majitelé módních butiků, módní návrháře, designéry a
všechny, kteří ocení maximální náročnost na odvedenou práci.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím, velice rádi se Vám budeme věnovat.
Našimi spokojenými klienty jsou renomované tuzemské i zahraniční firmy, staňte se jedním ze spokojených zákazníků i Vy a zvěčněte kvalitní fotografií poselství svého zboží, služeb či myšlenky, jež chcete předat svým zákazníkům.


Richard Nowak Photography